STRONA GŁÓWNA   PLAN LEKCJI   E-DZIENNIK   BAZA DYDAKTYCZNA   KONTAKT
   Modyfikacja: 2020-01-02
Artykułów: 178
Autorów: 73
horoskop 2011   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop 2015
Strona główna SKD Gość ZSŁRóżneSportUroczystościWycieczkiZSŁ w prasieFelietony i recenzjeHoroskopy60-lecie ZSŁKonkursy i projekty
Witamy w dziale zawierającym artykuły opisujące wydarzenia z życia szkoły i nie tylko.

I półrocze 2016/2017 za nami

Trudno uwierzyć w to, że za oknami biało, co jakiś czas pada śnieg, mróz nie daje o sobie zapomnieć, a jeszcze niedawno z radością witaliśmy pierwszaków w naszej szkole i, doskonale pamiętamy, 1 września był dniem upalnym ...

W ciągu zaledwie czterech miesięcy wydarzyło się naprawdę wiele, na szczęście nasza młodzież pokazała nam się głównie z dobrej strony.

Dokonajmy krótkiego podsumowania I półrocza i przypomnijmy sobie, co działo się w poszczególnych miesiącach?

WRZESIEŃ

Z radością witaliśmy naszych pierwszaków i zastanawialiśmy się, jak odnajdą się w Zespole Szkół Łączności. Szczególnym zainteresowaniem wśród klas starszych cieszyła się klasa I fototechnik, nie tylko z uwagi na zupełnie nowy zawód w szkole i województwie zachodniopomorskim - zainteresowanie wzbudziły dziewczyny, które są niemalże nieziemskim zjawiskiem w "męskiej" szkole, za jaką uważane jest ZSŁ. Ku uciesze wszystkich nie zabrakło również dziewcząt w zawodzie technik teleinformatyk. By nikt nie czuł się u nas "obco", już we wrześniu Samorząd Uczniowski zorganizował gry i zabawy mające na celu integrację uczniów klas pierwszych i drugich. Całość imprezy zakończyła "wyżerka", czyli degustacja dań z grilla. Miesiąc zakończył się słodko, o co zadbały uczennice klasy ITf organizując słodycze z okazji Dnia Chłopaka.

PAŹDZIERNIK

Nasi uczniowie zaczęli zdobywać pierwsze jedynki, ale nie przejmowali się tym w ogóle. Maturzyści sprawiali wrażenie uczniów, których egzaminy nie dotyczą, zaś nauczyciele alarmowali, że trzeba coś z tym zrobić, bo wyniki będą niezadowalające.

Tymczasem Samorząd Uczniowski zorganizował wybory uzupełniające, zaś klasa 3Ta pod czujnym okiem pani Krystyny Stelmach-Tyszko oraz wychowawczyni Izabeli Szczęsnej-Hajdas przygotowywała dla całej społeczności szkolnej Tydzień Łącznościowca. W dniach 10 - 14 października 2016 roku mieliśmy aż siedem imprez. Nie zabrakło konkursu na: Humor o Łącznościowcu, dla klas pierwszych konkursu "Łącznościowcu, a co Ty wiesz o krajach anglojęzycznych?, turnieju dla klas drugich, trzecich i czwartych "Kocham Cię Łączność", konkursu "Najlepsi wśród techników", projekcji filmu "O nas Łącznościowcach", turniejów gier komputerowych: LoL, Heartstone i Fifa. Obchody Tygodnia Łącznościowca zakończyliśmy w kinie uroczystym apelem z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz projekcją filmu "Inferno". Zainteresowanie wzbudził przygotowany przez Samorząd Uczniowski dla pana Bartosza Stolarczuka prezent. Olek - bo takie imię nadano glonojadowi - zasilił akwarium stojące w gabinecie naszego Dyrektora. Skoro już przywykliśmy do atmosfery konkursów i rywalizacji, nie było problemu z tym, by w niedzielę dnia 16 października spotkać się na "Orliku", by rozegrać Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZSŁ.

Po 14 października klasa 3Ta zaczęła praktyki zawodowe, zaś 20 października na sali gimnastycznej mieliśmy podsumowanie Tygodnia Łącznościowca i Turnieju Piłki Nożnej wraz z wręczeniem nagród i koncertem szkolnego zespołu muzycznego.

LISTOPAD

Klasom czwartym nauczyciele z uporem maniaka przypominali, że matura tuż tuż... W tym celu pod koniec miesiąca zorganizowaliśmy maturę próbną. Wyniki ... no cóż...

Również listopad nie był miesiącem, w którym młodzież żyła tylko nauką. Część uczniów klas pierwszych i drugich zaangażowała sie w organizację apelu z okazji Święta Niepodległości oraz Wieczornicy "Gumieniecka Niepodległa". Pod okiem pani Joanny Tyczkowskiej uczniowie przygotowali nawiązujące do dziejów naszej historii przedstawienie, które oglądali również mieszkańcy osiedla Gumieńce. Impreza tradycyjnie okazała się dużym sukcesem naszej szkoły, a my odkryliśmy nowe (aktorskie, muzyczne i chóralne) talenty naszych uczniów.

Klasa 1Ta zajęła się organizacją Halloween, dzięki czemu na dwa dni zagościły u nas wampiry, duchy i inne stworzenia spoza tego świata. Nie zabrakło również konkursów na najfajniejszą dynię, kostium oraz wyławianie jabłek z wody. Natomiast absolwenci szkoły sprawdzili swoje umiejętności sportowe w Turnieju Absolwenta 2016.

W listopadzie nie zabrakło również wycieczek (m.in. do Ravensbruck) oraz wyjść do kina w ramach programu "Biała wstążka". Klasa 1Tf wybrała się na zajęcia do Akademii Sztuki. Niektórzy z naszych uczniów sprawdzali się w szkolnych i pozaszkolnych konkursach: Lepszy od kalkulatora, Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej, Aleksander Fredro - życie i twórczość, Euklides, Turniej Maszyn Wodnych i Wiatrowych i inne. Uczniowie klas pierwszych i drugich wzięli udział w projekcie "Ja i społeczeństwo. Jaki jest mój cel?" Wspieranie młodzieży w ZSŁ w Szczecinie w planowaniu ścieżki edukacyjno-zawodowej oraz programie "Moje Finanse". W połowie miesiąca praktyki zawodowe rozpoczęła klasa 3Tb, natomiast klasa 3Ta po powrocie z praktyk sprawiała wrażenie nieobecnej w szkole (przede wszystkim duchem, a niektórzy też i ciałem;)

Za to najzdolniejsza uczennica szkoły - Małgorzata Żeleźnicka (klasa 3Ta) - odbierała stypendium Prezesa Rady Ministrów.

GRUDZIEŃ

Podobnie jak rok temu, miesiąc przywitał nas miłą informacją: nasza szkoła otrzymała wyróżnienie w prestiżowym, międzynarodowym konkursie "Matematyka w obiektywie" (tym razem nagrodę otrzymała uczennica klasy 3Ta Małgorzata Żeleźnicka).

Na początku grudnia klasy 1Ta, 1Tb i 3Ta wybrały się na przedstawienie pt. Skąpiec" w Zespole Szkół Salezjańskich, zaś klasa 2Tb w Teatrze Współczesnym kontemplowała sztukę "Dwóch biednych Rumunów mówiących po polsku".

Uczniowie w końcu uświadomili sobie, że nieuchronnie zbliża się termin wystawiania ocen śródrocznych. To pewnie zasługa Mikołaja, który dzięki Samorządowi Uczniowskiemu na specjalnie przygotowanej imprezie mikołajkowej przypomniał, że należy być grzecznym. Również nauczyciele wcielili się w role Mikołajów i chętnie w przebraniach pozowali do zdjęć. W grudniu korytarze zapełniły się uczniami mającymi nadzieję na poprawę zaległych sprawdzianów, kartkówek i projektów. Czas pokazał, że nie wszystkim się udało, a tylko nieliczni odnieśli sukces.

Grudzień to czas miłości i dobroci. I tym razem nasza szkoła pokazała, że potrafi pomóc potrzebującym. Zaangażowaliśmy się w akcje charytatywne "Świąteczna paczka", zbieranie nakrętek dla chorych bliźniaczek, akcje "Góra Grosza", "Iskierka Radości", pomoc zwierzętom w schronisku oraz zbieranie makulatury dla podopiecznych Stowarzyszenia na Rzecz Harmonii Społecznej" w Policach.

Klasyfikację śródroczną zakończyliśmy 22 grudnia wigiliami klasowymi oraz przygotowanymi przez klasy pierwsze i drugie Jasełkami (pod opieką pani Elżbiety Szczupak, księdza Marcina Możejko i pana Tadeusza Skóry).

A oto wyniki klasyfikacji śródrocznej:

I miejsce pod względem frekwencji w szkole uzyskała klasa 3Tb, II miejsce - klasa 1Ta, III miejsce - klasa 1Tb.

I miejsce czyli najlepszą średnią w szkole uzyskała klasa 1Tf, II miejsce - klasa 1Ta, III miejsce - klasa 2Tb.

Najlepsi uczniowie w szkole to:
  I miejsce: Małgorzata Żeleźnicka z klasy 3Ta
  II miejsce: Małgorzata Nowak z klasy 1Tf
  III miejsce: Krystian Michalak z klasy 4Tb
oraz:   Żurakowski Jakub z klasy 2Tb
  Franków Maciej z klasy 1Ta
  Wardęga Kamil z klasy 3Tb
  Lemek Filip z klasy 1Tb
  Siutkowski Daniel z klasy 2Tb
  Kozar Dominik z klasy 1Tf

Pod względem ilości zdobytych dodatnich punktów za zachowanie w I półroczu prowadzenie objęła Julia Ciepła z klasy 1Ta - uzyskała 502 punkty.

FrekwencjaFrekwencja

Pozostaje tylko cieszyć się z wszystkich sukcesów naszych kochanych uczniów, gratulować im oraz wychowawcom i liczyć na kolejne osiągnięcia naszych Łącznościowców w II półroczu roku szkolnego 2016/2017. Życzymy sukcesów i w nauce, i w sporcie!

Trzymamy za Was kciuki!!!
Izabela Szczęsna-Hajdas,
Bartosz Stolarczuk

Autor Izabela Szczęsna-Hajdas () dotychczas napisał następujące artykuły
Technikum i co dalej? - spotkanie z uczelniami wyż
Opublikowano: 2022-04-20
Co dalej robić po technikum? Odpowiedź tylko z pozoru wydaje się oczywista: studia bądź praca w zawodzie. A jednak rzesza absolwentów szkół średnich co roku ma ten sam dylemat. Okazuje się bowiem, że nie wiadomo którą uczelnię wybrać, czy łączyć studia z pracą, a może zasmakować tylko życia studenckiego...
Czytaj więcej...
COVIDOWI MATURZYŚCI 2021
Opublikowano: 2021-05-09
Wprawdzie kasztany nie zdążyły zakwitnąć, ale my ruszyliśmy z maturami. Tegoroczny egzamin znów z maseczkami, rękawiczkami, odstępami i wszechobecną dezynfekcją.
Czytaj więcej...
Frajda w Czarnocinie - integracja klas pierwszych
Opublikowano: 2019-10-26
Przed rozpoczęciem roku szkolnego 2019/2020 grono Zespołu Szkół Łączności w Szczecinie nie miało wątpliwości co do faktu, że ten rok będzie szczególny, a wszystko z powodu tzw. "podwójnego rocznika", czyli uczniów klas pierwszych będących absolwentami gimnazjum oraz szkół podstawowych...
Czytaj więcej...
I Memoriał Basi Lachowickiej
Opublikowano: 2019-04-19
W ostatnich dniach krajobraz uległ zmianie. Wraz z pąkami znikły ostatnie przejawy zimy. Już od dawna nie prószy śnieg, świat nie jest tak ponury, a włosów nie mierzwią porywiste podmuchy chłodnego wiatru...
Czytaj więcej...
MEANDRY z perspektywy 10. lat
Opublikowano: 2019-03-23
Naprawdę nie mogę uwierzyć w to, że wojewódzki konkurs dla gimnazjalistów (a od dwóch lat również dla uczniów podstawówek) był zorganizowany przez naszą szkołę - Zespół Szkół Łączności w Szczecinie - po raz dziesiąty!...
Czytaj więcej...
Łącznościowcy nokautują konkurencję w LoL`a
Opublikowano: 2018-12-10
Nie wszyscy się spodziewali, a nieliczni wręcz nie dopuszczali innego scenariusza niż zwycięstwo drużyny Zespołu Szkół Łączności w League of Legends - turnieju zorganizowanym z okazji otwarcia nowego salonu Polbit w Dołujach....
Czytaj więcej...
Obcowanie z kulturą - maturzyści w Teatrze Współcz
Opublikowano: 2018-10-24
Niewątpliwie dla uczniów klas maturalnych Zespołu Szkół Łączności październik 2018 roku zostanie zapamiętany jako miesiąc pod znakiem kultury. W piątek 12 października cała społeczność szkolna była w kinie, zaś tydzień później czwartoklasiści byli w teatrze...
Czytaj więcej...
Jubileusz Pijawek ZSŁ
Opublikowano: 2018-03-25
Kto by się spodziewał 10 lat temu, że akcja honorowego oddawania krwi przez uczniów Zespołu Szkół Łączności w Szczecinie odniesie sukces. Na pewno w tym gronie wierzących w powodzenie akcji trudno byłoby znaleźć same organizatorki i założycielki klubu, czyli Joannę Tyczkowską i Aleksandrę Batruch...
Czytaj więcej...
Tydzień Łącznościowca 2017 - PODSUMOWANIE
Opublikowano: 2017-12-18
Jak się okazuje, określenie tydzień w Zespole Szkół Łączności w Szczecinie nie zawsze oznacza 7 dni, czasami tydzień może trwać nawet dwa tygodnie. Jak to możliwe? Już spieszę z wyjaśnieniami...
Czytaj więcej...
Warsztaty dla SP w Mierzynie w ramach Tygodnia Łąc
Opublikowano: 2017-11-29
W ostatnich latach przy okazji różnych wydarzeń (konkursy, Dni Otwarte itp.) wielokrotnie gościliśmy w murach Zespołu Szkół Łączności młodszych kolegów z gimnazjów. W ramach Szkolnego Tygodnia Łącznościowca, którego obchody wpisały się w Drugi Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych...
Czytaj więcej...
Tydzień wiedzy o Ekonomii - projekt ZSŁ i NBP
Opublikowano: 2017-07-10
Zespól Szkół Łączności realizuje po raz trzeci projekt z edukacji ekonomicznej przy wsparciu finansowym Narodowego Banku Polskiego...
Czytaj więcej...
I półrocze 2016/2017 za nami
Opublikowano: 2017-01-09
Trudno uwierzyć w to, że za oknami biało, co jakiś czas pada śnieg, mróz nie daje o sobie zapomnieć, a jeszcze niedawno z radością witaliśmy pierwszaków w naszej szkole i, doskonale pamiętamy, 1 września był dniem upalnym ...
Czytaj więcej...
Łącznościowcy pożegnali Absolwentów 2016
Opublikowano: 2016-05-08
Do grona licznych absolwentów Łącznościówki dołączyli kolejni uczniowie klas czwartych - dnia 29 kwietnia 2016 roku uroczyście pożegnaliśmy Maturzystów Maj 2016...
Czytaj więcej...
I półrocze 2015/2016 za nami...
Opublikowano: 2016-01-11
We wrześniu nie wszyscy z zadowoleniem żegnali kończące się wakacje i z niecierpliwością czekali na jakiekolwiek wolne. Wolnych dni nie było zbyt wiele w I półroczu roku szkolnego 2015/2016, więc czekaliśmy na przerwę zimową...
Czytaj więcej...
Biesiada Gumieniecka i Łączność - 2015
Opublikowano: 2015-11-25
Odkąd pamiętam, obchody Święta Niepodległości w Zespole Szkół Łączności zawsze przybierają inną formę, nie ma mowy o powtarzalności, rutynie. I tym razem nie mogło być inaczej.
Czytaj więcej...
Podsumowanie projektu
Opublikowano: 2015-07-01
Aż trudno uwierzyć, że Zespół Szkół Łączności zakończył realizację projektu z Narodowym Bankiem Polskim w ramach edukacji ekonomicznej pt. : ?Planowanie rozwoju edukacyjno-zawodowego ? pierwszym krokiem do sukcesu?. Projekt trwał 9 miesięcy, które, jak się okazało, upłynęły niespodziewanie szybko.
Czytaj więcej...
Zajęcia w ramach projektu z NBP
Opublikowano: 2015-03-13
Od pięciu miesięcy około 120 uczniów naszej szkoły bierze udział w zajęciach grupowych i warsztatowych, realizowanych przez Zespół Szkół Łączności z Narodowym Bankiem Polskim w ramach projektu PLANOWANIE ROZWOJU EDUKACYJNO-ZAWODOWEGO ? PIERWSZYM KROKIEM DO SUKCESU...
Czytaj więcej...
VI edycja MEANDRÓW - konkursu językowo-informatycznego dla gimnazjalistów
VI edycja MEANDRÓW
Opublikowano: 2015-03-12
Dnia 4 marca 2015 w naszej Szkole gościliśmy liczną grupę gimnazjalistów (około 50 osób) z województwa zachodniopomorskiego. Okazją do spotkania była VI edycja konkursu "Język Angielski w Meandrach Technologii Informacyjnej". Udział w konkursie zgłosiło 14 szkół z województwa zachodniopomorskiego ze: Szczecina, Przecławia, Goleniowa, Nowogardu i Pyrzyc...
Czytaj więcej...
Charytatywnie, sportowo,  świątecznie w ZSŁ
Grudzień w ZSŁ
Opublikowano: 2015-01-07
Grudzień to miesiąc oczekiwań na święta, ale i miesiąc, w którym uczniowie walczą mniej lub bardziej "zaciekle" o pozytywne oceny na koniec semestru. Zdawać by się mogło, że młodzież właśnie w grudniu powinna skupiać się przede wszystkim na sobie...
Czytaj więcej...
Masz na orientację w Puszczy Bukowej
Herosi rajdów na orientację
Opublikowano: 2014-11-11
P1 - LAMPION rów, dół przy rowie, lampion przy krańcu dołu (...)
P6 - Głaz serce, w pobliżu na wschód dwa buki, jeden z napisem łuki. Przerysuj charakterystyczny znak z drugiego buka (...)
Te i szereg innych wskazówek oraz mapa Puszczy Bukowej musiały wystarczyć nam w zmaganiach rajdowych, które odbyły się w niedzielę 19 października 2014 roku. Należy dodać, że to kolejny rajd zorganizowany dla społeczności Zespołu Szkół Łączności. I tym razem nie zabrakło pracowników Szkoły (niektórzy przybyli z rodzinami) oraz uczniów...
Czytaj więcej...
Spotkanie z Wojciechem Burgerem absolwentem-literatem
Spotkanie z absolwentem-literatem
Opublikowano: 2014-10-30
Po raz kolejny mieliśmy okazję uczestniczyć w spotkaniu z absolwentem Zespołu Szkół Łączności w Szczecinie. Tym razem Pan Wojciech Burger w Salonie Literackim Alef (dnia 9 października 2014 roku) promował nowe wydanie swej powieści "W stronę słońca". Akcja rozgrywa się w miejscu położonym gdzieś we współczesnej Europie - w tajemniczym państwie Malenia...
Czytaj więcej...
Polsko-niemieckie pogranicze przy kominku
Polsko-niemieckie pogranicze przy kominku
Opublikowano: 2014-03-08
Drugi raz miałam przyjemność uczestniczyć w Spotkaniu przy kominku w siedzibie Inkubatora Kultury. Tym razem poruszone były kwestie "Współczesnego polsko-niemieckiego pogranicza". Mimo, że był to okres ferii (spotkanie odbyło się dnia 26 lutego 2014 r.), w Inkubatorze Kultury spotkałam naszą uczennicę Martę Cygaro i Adama Maciosa, absolwenta Łączności, jednego z redaktorów Szkolnego Koła Dziennikarskiego (obecnie studenta dziennikarstwa)...
Czytaj więcej...
Cóż to był za bal ... Studniówka 2014
Cóż to był za bal ...
Opublikowano: 2014-02-09
Bal zbliżał się wolno, acz nieubłaganie. Już od dwóch miesięcy uczniowie klas maturalnych Łącznościówki wytężali swe siły, by móc zdążyć ze wszystkim na czas. Tylko nieliczni, wbrew ogólnej tendencji do czarnowidztwa, mówili żartując, że będzie dobrze. Powtórzeń do poloneza było co niemiara, zaś niektórzy nadaremnie próbowali przyswoić sobie nie tylko trudne kroki, ale i przypisane im w tańcu partnerki. Na co dzień w szkole dało się wyczuć atmosferę nerwowości...
Czytaj więcej...
Zakończyliśmy projekt z
Finanse osobiste bez tajemnic
Opublikowano: 2013-12-16
Przewidziane dwa miesiące na realizację projektu "Finanse osobiste bez tajemnic" upłynęły niespodziewanie szybko. Dnia 29 listopada 2013 roku młodzież i nauczyciele Zespołu Szkół Łączności wzięli udział w ostatnim wykładzie podsumowującym projekt z edukacji ekonomicznej. Na uroczystości nie zabrakło również Pana Bartosza Stolarczuka, Dyrektora Szkoły....
Czytaj więcej...
Finanse... - spotkanie informacyjno-rekrutacyjnego
Finanse osobiste ...
Opublikowano: 2013-10-08
   21 września 2013 r. w Zespole Szkół Łączności odbyła się impreza integrująca klasy pierwsze i drugie. Uczniowie klas trzecich i czwartych mieli szkolenie z procedur egzaminu maturalnego i potwierdzającego kwalifikacje zawodowe, po czym pisali próbną maturę z języka polskiego i matematyki. Tymczasem my - uczniowie klas pierwszych i drugich świetnie się bawiliśmy...
Czytaj więcej...
Konkurs, Anglistki ZSŁ i ... ryzyko
Konkurs, Anglistki ZSŁ i ... ryzyko
Opublikowano: 2013-07-02
    Przedostatni tydzień roku szkolnego 2012/2013 był bardzo napięty w Łączności - nie tylko z powodu wystawiania ocen rocznych.     Moja koleżanka Gosia Małkowska i ja podjęłyśmy dość ryzykowną decyzję, by dopiero pod koniec czerwca zorganizować naszym kochanym uczniom szkolny konkurs języka angielskiego pod hasłem `Culture, music and new trends`. Trudno było ustalić dogodną datę konkursu, ale koniec roku szkolnego? Nie liczyłyśmy na zbyt dużą frekwencję ...
Czytaj więcej...
Obóz naukowy w Tricity c.d. - okiem nauczyciela
Obóz naukowy w Tricity c.d.
Opublikowano: 2012-10-08
Jakiś czas temu na łamach Szkolnego Koła Dziennikarskiego ukazał się artykuł "Obóz naukowy w Tricity" autorstwa Natalii Faleńskiej i Bożeny Tęgowskiej - uczennic naszej szkoły. Dziewczyny pisały o tym, jak spędziły czas w trakcie wakacji. Podczas gdy zdecydowana większość uczniów Zespołu Szkół Łączności odpoczywała po niewątpliwie ciężkim dla nich roku nauki (czerwiec przypominał studencką kampanię wrześniową;), wspomniane już uczennice wyjechały na 10 dni do Trójmiasta...
Czytaj więcej...
Mój
Mój "Dzień Świra" z uczniami ZSŁ
Opublikowano: 2010-11-04
   Wspólne wyjścia z uczniami do teatru nie należą do zajęć, które umieszczam w kategorii "ulubione". Myślałam, że na tyle długo pracuję w tej szkole, że niewiele rzeczy mnie jeszcze zaskoczy. A jednak! Naprawdę dobrze bawiłam się w teatrze na sztuce, na którą wraz z koleżankami Joanną Grygiel i Joanną Tyczkowską (w roli opiekunek klas) wybrałyśmy się 28 października 2010 r. z uczniami klas: 2T b, 2T d, 3T b i 3Tc. Spektakl zatytułowany "Dzień Świra" był wystawiony na deskach Teatru Współczesnego w Szczecinie...
Czytaj więcej...
Redakcja oraz autorzy artykułów

OPIEKUNOWIE SZKOLNEGO KOŁA DZIENNIKARSKIEGO

pani Izabela Szczęsna-Hajdas, pan Artur Łagodzki, pan Bartosz Stolarczuk

AUTORZY ARTYKUŁÓW

 (1 Te),  (And1),  (Bgf),  (Emil),  (Iri),  (Klasa 1Ta),  (Mikul),  (Redaktor SKD),  (SU TŁiMC),  (TŁiMC), Klasa 3Tc,  Artykuly w gazetach,  Baal (Baal), Tomasz Balul, Aleksandra Baranowska, Karol Bartczak, Agnieszka Bekas, Kamil Bielecki, Dawid Bis, Aleksandra Bujko, Nikola Cembrzyńska, Julia Ciepła, Marta Cygaro, Kacper Cywka, Remigiusz Drozdowski, Tomasz Drula, Natalia Faleńska, Nikola Hinkulak, Przemysław Jastrzębski, Wojciech Jung, artykuł klasowy, Natalia Kłosowska, Nagdalena Kmieć, Patryk Kocoń, Natalia Kołodziejczyk, Magdalena Krawczyk, Rafał Krukowski, Kamil Kucharczyk, Adrian Kuczyński, Małgorzata Kulczewska, Kacper Kusz, Oskar Kuśmierski, Barbara Lachowicka, Anita Laskowska, Tomasz Lebiedziewicz, Tomasz Lebiedziewicz , Michał Lewandowski (---), Tomasz Lipiński, Oskar Lisiński, Maciej Ładanek, Artur Łagodzki,  Łojson (Łojson), Adam Macios, Maciej Marczewski, Szymon Mariański, Maciej Matysiak, Jakub Michalski (KObi), Krzysztof Michalski, Robert Miecznik, Wróżbita Mikul, Ewelina Murawska, Bartłomiej Nawrolski, Patrycja Nojek, Małgorzata Nowak, Rafał Nowogórski, Ernest Osiak, Damian Panasiuk, Sandra Pożoga, Paweł Prajzendanc, Aleksandra Prusinowska, Patryk Przybyła, Anita Rolik, Filip Samborski, Lidia Skóra, Jakub Skuratowski, Hanna Sokołowska, Arseniusz Sorokin, Michał Stankiewicz, Kamil Stępień, Bartosz Stolarczuk (BartekS), Dariusz Sulikowski, Izabela Szczęsna-Hajdas, Elżbieta Szczupak, Mirosław Szewczyk, Mirosław Szewczyk, Aleksandra Szneider, Michał Taniukiewicz, Bożena Tęgowska, Damian Wach, Wojciech Węgier, Zuzanna Wiesion, Bartek Wiœniowski, Łukasz Wojciechowski, Artur Wołosewicz, Grzegorz Wójtowicz, Praca Zbiorowa, Paulina Zielińska, Maciej Zieliński, Karolina Zyśk, Grzegorz Żegliński, Małgorzata Żeleźnicka,


Technikum Łączności i Multimediów Cyfrowych w Szczecinie, 71-080 Szczecin, ul. Ku Słońcu 27-30
Szczecin 2023-01-30 r.
tel.: 91-48-48-056, FAX: 91-48-56-039