logo Technikum Łączności i Multimediów Cyfrowych w Szczecinie STRONA GŁÓWNA   PLAN LEKCJI   E-DZIENNIK   BAZA DYDAKTYCZNA   KONTAKT Ciekawe zdjęcia z Technikum Łączności i Multimediów Cyfrowych w SzczecinieCiekawe zdjęcia z Technikum Łączności i Multimediów Cyfrowych w Szczecinie
Język Angielski w Meandrach Technogii Informacynjej

Język Angielski w Meandrach Technologii Informacyjnej


Miło nam poinformować, że XII edycja konkursu „Język Angielski w Meandrach Technologii Informacyjnej” została rozstrzygnięta. W konkursie wzięło udział łącznie 60 uczestników z 13 szkół podstawowych. Poniżej prezentujemy laureatów i finalistów. Szczegółowe wyniki zostały wysłane opiekunom.

Uczeń

Szkoła

Miejsce

Tytuł

BarbaraP

Sp48

1

laureat

ArturA

Sp10

2

laureat

AntoniŚ

Sp41

3

laureat

NikolaJ

Sp41

4

finalista

MichałG

Sp35

5

finalista

LauraM

Sp35

5

finalista

AdamK

Sp45

5

finalista

PiotrW

Sp56

5

finalista

MarcelK

Sp51

6

finalista

Dziękujemy bardzo i jesteśmy pod ogromnym wrażeniem umiejętności językowo-informatycznych wszystkich uczestników. Nagrody, dyplomy i podziękowania w przyszłym tygodniu dostarczymy do szkół.

Gratulujemy i zachęcamy do udziału w XIII edycji.

 

  

Konkurs skierowany jest do uczniów klas VI - VIII szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego, którzy interesują się technologią informacyjną oraz posiadają umiejętności językowe w zakresie języka angielskiego.

Cele konkursu:

  • propagowanie umiejętności językowych w zakresie języka angielskiego ukierunkowanych na obszar technologii informacyjnej,
  • promowanie umiejętności posługiwania się językiem angielskim jako językiem obcym pomocnym w obsłudze urządzeń komputerowych,
  • połączenie zainteresowań młodzieży w kierunku technologii informacyjnej i języków obcych,
  • wyłonienie w konkursie ucznia, który okaże się najlepszy w zakresie obu dziedzin: języka angielskiego i technologii informacyjnej.

Konkurs będzie przeprowadzony na terenie Technikum Łączności i Multimediów Cyfrowych w Szczecinie 18 marca 2022 r. o godzinie 1000. lub w formie online z wykorzystaniem platformy MS Teams (szczegóły logowania zostaną udostępnione uczestnikom konkursu 17 marca 2022 r.).

Kontakt w sprawie konkursu:

Wszelkie pytania dotyczące konkursu prosimy kierować na adres:
   k o n k u r s (małpka) t l i m c . s z c z e c i n . p l
lub telefonicznie:    91 48 48 056 - osobą odpowiedzialną jest Pani Izabela Szczęsna-Hajdas.


Technikum Łączności i Multimediów Cyfrowych, 71-080 Szczecin, ul. Ku Słońcu 27-30
Szczecin 2022-08-17 r.
tel.: 91-48-48-056, FAX: 91-48-56-039